همنشين صالح مانند عطار است که اگر عطر خويش بتو ندهد بوي خوش آن در تو آويزد.حضرت رسول(ص)

۱- هر شخص داراي سلول هاي سرطاني در بدن خود است. اين سلولهاي سرطاني در آزمايشهاي استاندارد خود را نشان نمي دهند تا آنکه به مقدار چند ميليارد سلول افزايش يابند. زماني که پزشکان  به اشخاص مبتلا به سرطان اعلام مي کنند که ديگر در بدن آنها سلول سرطاني وجود ندارد، اين حالت فقط بدان معناست که آزمايشها ديگر قادر به رديابي و پيدا کردن سلولهاي سرطاني نيست زيرا آن سلول ها به مقدار قابل رد يابي شدن در بدن  وجود ندارند.

۲ – سلولهاي سرطاني بين شش تا ده مرتبه در دوره زندگي يک انسان پيدا مي شوند. به اعتقاد متخصصان در بدن هر فرد سالم روزانه سه هزار سلول سرطاني توليد مي شود اما سيستم ايمني بدن افراد از توسعه اين سلولها در بدن جلوگيري مي کند.

3 – زماني که سيستم ايمني انسان قوي باشد سلولهاي سرطاني از بين مي روند و از ايجاد تومور سرطاني جلوگيري مي شود.  

۴-  زماني که شخص بيماري سرطان دارد نشانه آنست که وي داراي کاستيهاي تغذيه اي شده است . اين کاستي ممکن است منشاء ژنتيک، محيطي، غذا ها و عواملي در شيوه زندگي باشد.

۵ - براي غلبه بر کاستي هاي متعدد تغذيه اي ، تغيير در رژيم غذايي شامل اضافه کردن بعضي مخلفات غذا  ، سيستم ايمني بدن را تقويت مي کند.

6 – شيمي درماني ضمن آنکه باعث مسموم کردن فوري سلول هاي سرطان است که سريع رشد مي کند، سلول هاي سالم بدن در مغز استخوان و ديواره روده ها و غيره  را که سريع رشد مي کند نيز از بين مي برد و مي تواند سبب ضايعه عضو بدن مثل کبد، کليه ها و قلب و ريه ها و غيره شود.

۷-  پرتوگيري ضمن آنکه سلولهاي سرطاني را نابود مي کند، سلولهاي سالم را نيز مي سوزاند، ضايع مي کند و باعث تخريب آنها مي شود.  
 

8 - درمان اوليه با شيمي درماني و پرتو درماني غالبا اندازه تومور را کاهش مي دهد. بااين وصف شيمي درماني و پرتودرماني درازمدت به نابودي بيشتر تومور منتج نمي شود.

9 - زماني که بدن تحت تاثير مسموميت ناشي از شيمي درماني و پرتودرماني قرار مي گيرد سيستم ايمني در معرض خطر و نابودي واقع مي شود بنابر اين شخص ممکن است مقاومت خود را در برابر انواع مختلف عفونتها و پيچيدگيهاي ناشي از آن از دست بدهد.    

10 - شيمي درماني و پرتو درماني مي تواند باعث جهش ژنتيکي سلولهاي سرطاني گردد و مقاوم و پايدار شود و نابود کردن آن مشکل خواهد شد .جراحي مي تواند باعث گسترش سلول هاي سرطاني به ديگر نقاط بدن شود.   

۱۱-  يک راه موثر مبارزه با سرطان غذا نرساندن به سلولهاي سرطاني است . عدم رساندن مواد غذايي مورد نياز سلول براي جلوگيري از افزايش و چند برابر شدن تعداد سلولها است .   

 سلولهاي سرطاني از چه موادي تغذيه مي شوند؟   

۱۲- قند تغذيه کننده سرطان است. با قطع مصرف قند يک عامل مهم تامين غذا براي سلولهاي سرطاني قطع مي شود . جانشين هاي قند نظير NutraSweet  ، Equal ، Spoonful و غيره با Aspartame ساخته مي شود و زيان آور است. يک جانشين طبيعي بهتر عسل طبیعی و یا انواع شیره ها ( شیره خرما - شیره انگور- شیره کشمش) و یا عسل خرما،  ليکن مقدار مصرف آن بايد بسيار اندک باشد.

۱۳ - نمک سفره داراي افزودني شيميايي است که رنگ آنرا سفيد کند. جانشين بهتر نمک سفره،  نمک حاصل از آب دريا (نمک دریا) است.  

۱۴ – شير باعث مي شود که بدن بخصوص در سيستم گوارش (معده و روده ها ) مخاط درست کند. سرطان از مخاط تغذيه مي کند . با قطع مصرف شير(لبنیات) و جانشين کردن آن با شير سويا سلولهاي سرطاني در برابر بي تغذيگي قرار مي گيرند.  توصیه می شود از شربت بادام و شربت فندق و شربت پسته و شیرگردو استفاده شود( یعنی بادام + عسل+ آب یخ  ۵ دقیقه در دستگاه مخلوط کن ترکیب شود.)

۱۵ - سلولهاي سرطاني در محيط اسيدي مقاوم و پايدار مي شوند. غذاهائی با طبع سرد و یا میوه های ترش و یا رژيم مبتني بر گوشت اسيدي مي شود و  گوشت قرمز همچنين محتوي آنتي بيوتيکهاي دامي ، هورمون هاي رشد و انگل است که تماما بخصوص براي اشخاص مبتلا به سرطان آسيب رسان است . ( بدلیل اینکه در ایران گوشت مرغ  و ماهی نیز محتوی آنتی بیوتیک دامی و همچنین هورمون می باشد این بیماران باید بطور قطع از مصرف فرآورده حیوانی پرهیز کنند. و از پروتئین های گیاهی یعنی حبوبات بصورت پخته و یا جوانه زدن استفاده کنند. )

۱۶ - رژيم با 80% سبزيجات تازه و آب ميوه و بنشن(حبوبات)، دانه هاي نباتي ، آجيل ها و مقداري ميوه بدن را در محيط قليايي قرار مي دهد. از غذاهای پخته شده شامل بنشن حدود ۲۰٪ می تواند به بدن برسد. آنزيم هاي زنده در آب سبزيجات تازه به آساني جذب مي شود و ظرف 15 دقيقه به سطوح سلولي مي رسد تا سلولهاي سالم را رشد کافي دهد و تقويت کند. براي بدست آوردن آنزيم هاي زنده بمنظور ساختن سلول هاي سالم کوشش کنيد آب سبزيجات تازه ( بسياري از سبزيجات از جمله جوانه لوبيا ) مصرف کنيد و دو تا سه مرتبه در روز مقداري سبزيجات خام بخوريد. آنزيم ها در حرارت 40 درجه سانتيگراد از بين مي روند. 

۱۷ - ( خواص آلو: درمان سرطان و قندخون:

 http://www.persiandiet.com/html/index.php?name=News&file=article&sid=1666

 ۱۸ - علاوه بر آن، تمام غذاهای آماده شده ای که در آب پخته شده باشد و از آب آنها استفاده نشود، نیز بیشتر عناصر تغذیه ای لازم برای جلوگیری از سرطان را از دست می دهند. اما این قضیه فقط برای غذاهای آماده شده نیست، بلکه اگر هویج، سیب زمینی، بروکلی، اسفناج، لوبیا سبز و غیره را به این ترتیب بپزید، راه را برای ورود بیماری سرطان باز کرده اید.

۱۹ - از خوردن قهوه ، چاي و شکلات که داراي کافئين زياد است پرهيز کنيد. بهترين نوشيدني آب است. براي جلوگيري از ورود توکسين هاي معروف(مواد سمي ) و فلزات سنگين در آبهاي لوله کشي به بدن ، مصرف آب تصفيه شده يا فيلتر شده  مناسب است . از خوردن آبهاي تقطير شده پرهيز کنيد. و یا می توانید از آب جوشیده شده در سماور برنجی(مس+روی) استفاده کنید. وجود دو یون مس و روی برای تقویت سیستم فرماندهی مغز نیاز است. 

۲۰ - هضم پروتئين گوشت سخت است و نياز به مقدار زيادي آنزيم گوارشي دارد. گوشت هضم نشده که در روده ها باقي بماند فاسد مي شود و مسموميت ايجاد مي کند.

۲۱ - غذاهایی از قبیل، نان سفید، شکر، برنج سفید و دیگر تولیدات آنها، بیشتر عناصر تغذیه ای لازم برای جلوگیری از سرطان را از دست می دهند. یکی از مهم ترین این عناصر، عنصر کروم می باشد. امروزه مشخص شده است که این عنصر نقش ضد سرطانی دارد. کروم در مخمر آبجو، بروکلی، آب انگور ، برنج قهوه ای، تمام غلات،  ذرت،  سیب زمینی و قارچ یافت می شود.

۲۲ - ديواره هاي سلول سرطاني داراي پوشش پروتئين خشن است. با صرفنظر کردن از خوردن گوشت يا کمتر خوردن آن آنزيم بيشتري براي حمله به ديواره هاي پروتئيني سلول سرطان آزاد مي شود و به بدن امکان مي دهد سلول هاي سرطاني را از بين ببرد. 

۲۳ - لیست دیگر غذاهای مضر و زیان آور برای انسان:

 لبنیات صنعتی (ماست.دوغ.شیر.پنیر.کره...) - چای -  قهوه - نسکافه - شیرینجات قنادی( هرچیزی که شکر دارد) - سرخ کردنی - سس های صنعتی - گوجه فرنگی - رب گوجه - بادنجان - ترشیجات با سرکه صنعتی - غذاهای آماده و ساندویچی( سوسیس. کالباس. پیتزا . همبرگر و ... ) - ماکارونی - مرغ و تخم مرغ صنعتی - گوشت زیاد - گوشت گاو و گوساله - ماکروفر شده - نوشابه ها - تنقلات صنعتی(کیک . چیپس . پفک . شکلات . کام  . کیک . کلوچه . بیسکوئیت . ساندیس . سوهان . گز . فرنی  بستنی . کنسروها . کمپوت ... ) - غذای مانده - دخانیات - نوشیدن مایعات همراه غذا - و ...  

 ۲۴-  داروی حصا-آ (   Hesa-A  ) با منشاء طبیعی و بدون عوارض یا عارضه خیلی کم است که در درمان بیماران مبتلا به سرطان مصرف می شود، دارویی است با خواص ضد سرطان، ضد التهاب، قوی و ضد درد و آنتی اکسیدانت و تنظیم کننده سیستم ایمنی بدن.

( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دارو به سایت http://hesa-a.com  مراجعه شود. )    

برای رفع عوارض کورتن می توان از شربت کامبوجا ( کومبوجا) استفاده کرد.

۲۵- سرطان بيماري جسم و  روح  و روان است. داشتن روحيه مثبت و پيکار جو به شخص مبارزه کننده با سرطان کمک مي کند که به بقاي خود ادامه دهد. خشم و عدم بخشش و تند خويي بدن را در برابر محيط پر تنش و ترشرويي قرار مي دهد. بياموزيد که روحيه اي توام با عشق و بخشندگي داشته باشيد. بياموزيد که همواره حالت آرامش و دلي آرام داشته باشيد و از زندگي لذت ببريد.

۲۶-  سلول هاي سرطاني در محيط حاوي اکسيژن توان ماندن ندارند. ورزش روزانه وتنفس عميق باعث مي شود که اکسيژن به لايه هاي سلولي برسد . اکسيژن درماني روش ديگرِي براي از بين بردن سلول هاي سرطاني است.

۲۷-   محیط ناهنجار - صدای ناهنجار - بو و مناظر و کار ناهنجار و هوای آلوده و حتی روابط زناشوئی و عاطفی غیر عادی و ناسالم می تواند از درمان جلوگیری کند.

۲۸- خوردن برگ درخت صنوبر در درمان تومورها بسیار مفید است.

۲۹- خوردن روزانه عسل با ژل رویال در درمان انواع سرطان ها بسیار مفید است.

     ( ۳۰ گرم عسل را با یک کیلو عسل چندگیاه ، مخلوط کرده و به افراط بخورند)

۳۰ - سرطان ها و بیماریهای کانسر یک بیماری با عوامل فیزیکی نیستند تا با داروهای شمیایی و حتی گیاهی  برطرف شوند، بلکه عوامل ماورائی نیز دخیل هستند. و برای رفع آن از روش صدقه دادن، نذر، عقیقه، دعا و دعای چشم زخم و همچنین قرآن درمانی نیز نباید دریغ کرد.

 

                            عطاری ابّا : http://attariabba.blogfa.com

دکتر حسین روازاده - استاد جمشید خدادادی - حسین خیراندیش - مهدی فهیمی -دکتر محمد دریائی - دکتر ا افراسیابیان - پرما

+ نوشته شده در  ۸۷/۰۹/۲۵ساعت 23:33  توسط سیدرضاصالحی ابری SEYED REZA SALEHI ABARI | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
امام صادق(ع):(الكافى : ج 6 ص 288 ح 2)

- صبحانه بخور و شام بخور و در فاصله میان آنها چیزی مخور . چراکه موجب تباهی تن است . مگر نشنیده ای که خداوند می فرماید: و آنان صبحگاهان و شامگاهان روزی ویژه خویش را دارند.
ولهم رزقهم فیها بكرة وعشیا؛(مریم ، آیه 62)

0
0
0
آدرس
عطاری ابّا:
اصفهان-خیابان جی- صد متری هتل نگین جی- طبقه زیرین استریو سیما - پلاک 517 ( 5245429 -0311)

نوشته های پیشین
آبان ۱۳۹۴
مرداد ۱۳۹۴
آبان ۱۳۹۲
مهر ۱۳۹۲
شهریور ۱۳۹۲
اردیبهشت ۱۳۹۲
دی ۱۳۹۱
مرداد ۱۳۹۱
آبان ۱۳۹۰
مرداد ۱۳۹۰
مرداد ۱۳۸۹
تیر ۱۳۸۹
فروردین ۱۳۸۹
مهر ۱۳۸۸
مرداد ۱۳۸۸
تیر ۱۳۸۸
بهمن ۱۳۸۷
آذر ۱۳۸۷
مهر ۱۳۸۷
فروردین ۱۳۸۷
پیوندها
رساله ذهبیه امام رضا(ع)
استاد مهــدی صیــادی
نقد طب مدرن از دیدگاه آیت الله جوادی آملی
موسسه تحقیقات حجامت ایــران
پژوهشکده مجازی اسلام
دکتر محسن ناصری
جمشید خدادادی
دکتر رضا منتظر
دکتر مهدی فهیمی
پیک شفا(سیدمحمدموسوی)
محصولات مورد تایید روازاده در اصفهان
دکتر روازاده (احیای سلامت)
اندیشگاه طب
علامه نورانی
طبیب خراسان
احیای سلامت (اصفهان)
شرکت شفای کردستان
احیای سلامت (مشهد)
احیای سلامت اصفهان
طب اسلامی (مشهد)
غذا بهترین دارو
طب اسلامی(حمید)
طب اسلامی(محسن)
تغذیه سالم ازدیدگاه طب اسلامی-ایرانی
اینشتین و اسلام ( انیشتن)
اسلام پزشک بی دارو
کانون طب سنتی ایران
اعجاز پزشکی قـرآن
جادوی سبز
طب کل نگر
طب گیاهی
طب الائمه
طب شیعه
فروش زالو
ورزش در اسلام -غدیر
پروفسور خرسند(غذا درمانی)
آموزه های بهداشتی(کرباسچیان)
اصول‌ تغذیه‌ در سیره‌ پیامبر اعظم‌
خواص میوه ها و گیاهان سبز
ضد سرطان و تومور (حصا-آ )
بهتر زیستن را بیاموزیم
باقر
تغذیه
آب حیات
آل اسحاق
طب الرضــــا
نسخه درمانی
طب ابن سینائی
استاد جلیل بابائی
گل شفا( کرمی مبارکه)
آناتومی بدن انسان 1
آناتومی بدن انسان 2
انجمن حمایت از کشاورزان اصفهان
سادات صالحی ابری
کشکول الیاس
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM

اوقات شرعی